Notice: Undefined index: REQUEST_SCHEME in /home/u8126318/eng.esteview.com/wp-content/plugins/wp-advanced-pdf/wp-advanced-pdf.php on line 23
Hakkımızda | Esteview

Hakkımızda

2000 li yılların başından itibaren sağlık sektöründe tıbbi gereçler tedariki ile başlayan sektör ilgimiz 2010 yılından itibaren gerek yurtiçi gerekse yurtdışı hastalara ülkemizin hızla gelişen tıbbi uygulamalarına ulaşmalarını sağlamak için uluslararası bir hizmet tedariki ile devam etti. Esteview adıyla yıllardır hizmet veren kuruluşumuz yeniden yapılanarak Elvan Sağlık Turizmi Ticaret Limited Şirketi adı altında ülkenin yeniden düzenlenen uluslararası sağlık turizmi politikaları gereği Sağlık Turizmi Aracı Kurumu olarak sektördeki varlığına ve dünyaya şifa dağıtmaya devam etmektedir.

 

Esteview; dünyanın her yerindeki hastalar için, en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini birleştirerek, Türkiye’de tıbbi tedavi alanında en yüksek standartları hastalarına sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık turizm firmasıdır.

 

Esteview çatısı altında 100’ün üzerinde özel seçilmiş hastane bulunmaktadır. Bu hastane ağı Esteview ’in 10 yıllık profesyonel sağlık ekibi tarafından, hastaların gözünden bakılarak özenle seçilmiştir.

 

Esteview hastanın tüm hastalık sürecine hâkim olarak hastanın en doğru, en iyi hizmet alabileceği doktor ve hastaneyi seçer. Hastanın bu hastalığına özel olarak seçtiği doktor ile hasta adına gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirir.
Esteview başka bir ülkede, yabancı bir kültürde sağlık hizmeti almanın zorluklarının farkında olarak hastalarımızın her zaman “evinde” olduklarını ve asla yalnız olmadıklarını hissetmelerini sağlamak amacıyla tedavilerinin her aşamasında profesyonel ekibi ile kendilerine eşlik eder.

Türkiye başta olmak üzere Almanya, Hollanda, İngiltere, Irak, Gürcistan ve Lübnan’da bulunan irtibat ofisleri ile uzman kadrosuyla hizmet vermekte olup, 2018 yılı sonuna kadar Avrupa’nın belirli ülkelerinde klinik faaliyetlerine başlanması da planlanmaktadır.